با یکی از دوستانم حرف میزدم متوجه شدم دغدغه فکری اش وضع کشور است، و با خود اندیشیدم که من هم دغدغه دارم اما نه دغدغه وضعیت کشور یا جامعه بلکه دغدغه ی خودم را دارم، اینکه همان کسی باشم که میخواهم باشم.

بیرون از تو هیچ اهمیتی ندارد

بیرون از تو جنگ باشد یا جشن، تفاوتی در حال تو نخواهد کرد،چه بسا جشنی باشد اما درونت عزا باشد. احساس خوشحالی، احساسیست که وابسته به هیچ عامل بیرونی نیست.

بیرون از تو انعکاس درون توست

به این قانون ساده ایمان بیاور و مطمئن باش حقیقت است، اگر آرام باشی، حوادث آرامش بخش را به سمت خود خواهی کشاند، اگر مضطرب باشی دائما گرفتاری پشت گرفتاری نصیب تو خواهد شد، حوادث بیرون هم جنس خودشان را پیدا می کنند.

واقعیت را به دلخواه خودت خم کن

تو گوساله ای در بین گله نیستی، تو انسان هستی و خداوند اراده ای آزاد به تو عطا کرده است تا دقیقا همان زندگی را بیافرینی که دوست داری. ژنتیک، محیط، یا تقدیر و سرنوشت هرچه اسمش را میگذاری، تمامشان خزعبلات ذهن افراد پخمه ای است که در رسیدن به خواسته ها ناکام مانده اند.

آرام باش و ذهنت را از دغدغه رها کن

می گویند چند دقیقه قبل از مرگ، مواد شیمیایی درون مغز و بدنت تولید می شود که حتی شبیه به آن ماده مخدری به اسم DMT هم ساخته اند که اثرات مشابهی دارد. در آن لحظه تمام خاطرات ات را از زاویه سوم شخص مشاهده می کنی، فیلمی کوتاه اما به بلندی تمام عمرت، ای کاش در آن لحظه حسرت اضطراب و بدبختی هایی که خودت برای خودت ساختی را نخوری. ای کاش همین حالا ذهنت را از بدبختی و فلاکت رها کنی و فرصت را از دست ندهی.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امیررضا شبانی مقالات تخصصی برنامه نویسی اندروید اصفهان برتر گم شده در خیال sm_politic طعم موسیقی پونه پلاس Hayat MedTour | fertility treatment in Iran | IVF in Iran https://know-how.ir/ آموزش نویسندگی مجازی رایگان